Jonny Westling

Jonny Westling
Jonny Westling
Jonny Westling
Jonny Westling

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JONNY WESTLING (samtida): "Femme fatale", signerad och daterad på baksidan, akryl på duk, ca 70x50 cm

620218

2019-03-05