Två fat, Fornasetti

Två fat, Fornasetti
Två fat, Fornasetti
Två fat, Fornasetti
Två fat, Fornasetti

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

PIERO FORNASETTI, 2 fat, porslin, Milano, Italien, gulddekor, stämplade Fornasetti Milano, Made in Italy, mått ca 14x11 cm

bruksslitage, nött dekor

620219

2019-03-04