Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
PIERO FORNASETTI, 2 fat, porslin, Milano, Italien, gulddekor, stämplade Fornasetti Milano, Made in Italy, mått ca 14x11 cm
bruksslitage, nött dekor
620219
2019-03-04