Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JONNY WESTLING (samtida): "On every street" (Dire Straits), signerad och daterad på baksidan 2019, akryl på duk, ca 65x54 cm
620220
2019-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här