Lisa Collinder oljemålning

Lisa Collinder oljemålning
Lisa Collinder oljemålning
Lisa Collinder oljemålning
Lisa Collinder oljemålning
Lisa Collinder oljemålning
Lisa Collinder oljemålning
Lisa Collinder oljemålning
Lisa Collinder oljemålning
Lisa Collinder oljemålning
Lisa Collinder oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA COLLINDER (1895-1969): Flickporträtt, signerad och daterad L Collinder 1924, olja på duk, ca 35x33 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

620237

2019-03-25