Klubbat för:
6 400 SEK
2 000 SEK
SIGNE BARTH (1895-1982): "Båtar vid vågbrytare", signerad och daterad Signe Barth -50, olja på duk, ca 35x32 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Färgbortfall, fläckar
620243
2019-03-25