Ishink
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISHINK, "A Daydream", grönlackerad aluminium, Australien, 1900-tal, handtag i mässing, i form av äpple, botten märkt A Daydream, produktion / Made in Australia, höjd ca 19 cm exkl. handtag
Bruksslitage, målad pingvin
620244
2019-03-05