Ishink

Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISHINK, "A Daydream", grönlackerad aluminium, Australien, 1900-tal, handtag i mässing, i form av äpple, botten märkt A Daydream, produktion / Made in Australia, höjd ca 19 cm exkl. handtag

Bruksslitage, målad pingvin

620244

2019-03-05