Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 18/1900-tal, rokokostil, stomme i smide, dekor med blommor, polykromt bemålad, 6 ljusarmar, höjd 83, diameter 63 cm

Slitage, ett löst dekorelement medföljer

620246

2019-03-05