Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): Stilleben, signerad och daterad 1953, akvarell, signerad och med dedikation "Till Gerda 1/8", 26x19 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

620247

2019-03-25