Brita Nordencreutz akvarell

Brita Nordencreutz akvarell
Brita Nordencreutz akvarell
Brita Nordencreutz akvarell
Brita Nordencreutz akvarell
Brita Nordencreutz akvarell
Brita Nordencreutz akvarell
Brita Nordencreutz akvarell
Brita Nordencreutz akvarell

Klubbat för:

8 400 SEK

10 000 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Kamp, signerad och daterad B.Nordencreutz Grenobles 1920, akvarell, ca 33x24,5 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

620248

2019-03-25