Nikifor Krynicki gouache

Nikifor Krynicki gouache
Nikifor Krynicki gouache

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NIKIFOR (1895-1968), tillskriven, "L´Eglise No 1", osignerad, gouache, ca 17x23 cm

PROVENIENS: Galerie Mona Lisa, 32, Rue de Varenne, Paris

620250

2019-03-05