Väggmask

Väggmask
Väggmask
Väggmask
Väggmask
Väggmask
Väggmask
Väggmask
Väggmask

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGMASK, 1800-tal, sannolikt Sri Lanka, bemålat trä, höjd ca 21 cm

Slitage, förlust av färg

620251

2019-03-14