Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Blåklockor", signerad och daterad a tergo Hans Wigert Grundsunda 1983, olja på duk upplimmad på pannå, ca 23x21,5 cm

620252

2019-03-05