Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS WIGERT (1932-2015): "Blåklockor", signerad och daterad a tergo Hans Wigert Grundsunda 1983, olja på duk upplimmad på pannå, ca 23x21,5 cm
620252
2019-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här