Albert Johansson olja på pannå Konnexion

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Konnexion 157 - Rèsumé, signerad och daterad Albert Johansson 1975, olja på pannå, ca 46x61 cm

620262

2019-03-16