Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Konnexion 157 - Rèsumé, signerad och daterad Albert Johansson 1975, olja på pannå, ca 46x61 cm
620262
2019-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här