Spegel konsolbord
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt J. A. Edenholm, gustaviansk stil, förgylld samt bronserad, konsolbordet med stenskiva, spegelns mått höjd ca 158x60, bordets höjd ca 69, 66x33 cm
Lagad skiva och nagg
620264
2019-03-05