Spegel konsolbord

Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt J. A. Edenholm, gustaviansk stil, förgylld samt bronserad, konsolbordet med stenskiva, spegelns mått höjd ca 158x60, bordets höjd ca 69, 66x33 cm

Lagad skiva och nagg

620264

2019-03-05