Tillbaka till katalog
Jaeger bordsur
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beskrivning
JAEGER, bordsur med väckning, 1960-tal, fodral i mässing, urtavlan med arabiska siffror, inskription undertill, höjd ca 5 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
620281
Datum:
2019-03-07