Te- och kaffeservis Maria Björnbär

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROSENTHAL, "Maria Björnbär", te- och kaffeservis, 103 dlr, bestående av: 15 tekoppar med 18 tillhörande underfat, 14 kaffekoppar med 30 tillhörande underfat, 19 assietter, 3 sockerskålar med lock, gräddkanna, mjölkkanna, tekanna med lock, kaffekanna med lock, extralock till sockerskål med följer

Bruksslitage, 1 assiett, 1 kaffekopp samt 1 tekopp med kantnagg

620283

2019-03-08