Matservis Bettina Rosenthal

Matservis Bettina Rosenthal
Matservis Bettina Rosenthal
Matservis Bettina Rosenthal
Matservis Bettina Rosenthal
Matservis Bettina Rosenthal
Matservis Bettina Rosenthal
Matservis Bettina Rosenthal
Matservis Bettina Rosenthal
Matservis Bettina Rosenthal
Matservis Bettina Rosenthal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROSENTHAL, "Bettina", matservis, 103 dlr, vitt porslin med gulddekor, bestående av: 14 förrättstallrikar, 13 mattallrikar, 18 djupa tallrikar, 15 assietter, 18 buljongkoppar med 18 tillhörande underfat, 6 ovala uppläggningsfat, 2 större serveringsskålar, såsskål

1 assiett med kantnagg, ställvis slitage på förgyllningen

620284

2019-03-08