Jugendsoffa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSSOFFA, jugend, tidigt 1900-tal, mahognyfanér, sits samt rygg- och sidoplymåer med klädsel i blå plysch, höjd ca 93, djup ca 70, sitthöjd ca 43, längd ca 165 cm
Mindre fanérskador, mindre färgfläckar, klädsel ej original (nutida)
620287
2019-03-11