Jugendsoffa

Jugendsoffa
Jugendsoffa
Jugendsoffa
Jugendsoffa
Jugendsoffa
Jugendsoffa
Jugendsoffa
Jugendsoffa
Jugendsoffa
Jugendsoffa
Jugendsoffa
Jugendsoffa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSSOFFA, jugend, tidigt 1900-tal, mahognyfanér, sits samt rygg- och sidoplymåer med klädsel i blå plysch, höjd ca 93, djup ca 70, sitthöjd ca 43, längd ca 165 cm

Mindre fanérskador, mindre färgfläckar, klädsel ej original (nutida)

620287

2019-03-11