Piggtittare

Piggtittare
Piggtittare
Piggtittare
Piggtittare
Piggtittare
Piggtittare
Piggtittare
Piggtittare

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIGTITTARE, sengustaviansk, 1800-tal, höjd ca 31 cmn

Slitage, Äldre lagning/förstärkning från 1800-talet

620293

2019-03-05