Birgitte Söndergaard

Birgitte Söndergaard
Birgitte Söndergaard
Birgitte Söndergaard
Birgitte Söndergaard
Birgitte Söndergaard
Birgitte Söndergaard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIRGITTE SÖNDERGAARD (född 1957): ´Woodstock´, enlinjesporträtt, olja på duk, signerad, mått ca 46x37,5

Ej inramade

620294

2019-03-05