Barskåp teak

Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, / sideboard, 1960-tal, teak fanéring, låsbar klaff med barinredning, 1 par skåpdörrar med 2 hyllplan, tre lådor, höjd ca 114, 150x43 cm

Solblekt på ovansidan, smärre bruksslitage, smärre fläckar invändigt, enstaka repor invändigt

620301

2019-03-05