Tillbaka till katalog

Golvlampa Cottex

Golvlampa Cottex
Golvlampa Cottex
Golvlampa Cottex
Golvlampa Cottex
Golvlampa Cottex
Golvlampa Cottex
Golvlampa Cottex
Golvlampa Cottex

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

GOLVLAMPA, Cottex, 2000-tal, stomme av mässing, fem rörliga armar, fot av gråvit mönstrad marmor, etikettmärkt, höjd ca 220 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

620303

Datum:

2019-03-05