Skyltdocka 1960-tal

Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKYLTDOCKA, 1960-tal, rörliga armar, ben och huvud, höjd ca 182 cm

Zustandsbeschreibung

slitage, saknar hand, smärre skador

620312

2019-03-05