Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKYLTDOCKA, 1960-tal, rörliga armar, ben och huvud, höjd ca 182 cm
Zustandsbeschreibung
slitage, saknar hand, smärre skador
620312
2019-03-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner