Edvin Ollers ljusstakar 1 par i tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDVIN OLLERS, ljusstakar, 1 par, Schröder och Olsson, tenn, Stockholm 1976, Art Deco-stil, stämplade Ollers, höjd 12 cm

Smärre bruksslitage och intryckningar vid fot.

620316

2019-03-05