Ljusstake tomte

Ljusstake tomte
Ljusstake tomte
Ljusstake tomte
Ljusstake tomte
Ljusstake tomte
Ljusstake tomte
Ljusstake tomte
Ljusstake tomte
Ljusstake tomte
Ljusstake tomte
Ljusstake tomte
Ljusstake tomte

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, Tomte, Rörstrand ur Jul serien, 1910/20-tal, flintgods, höjd ca 17 cm

Krackelyr, rester av stearin

620325

2019-03-07