Golvlampa art deco

Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1920/30-tal, Swedish Grace, vitmetall, höjd inkl sockel ca 142 cm

Strömbrytare samt skärmfäste saknas, bucklor

620326

2019-03-05