Matservis Arzberg
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, 57 dlr, Arzberg, Bavaria, vitt porslin med förgylld kantbård, bestående av: 12 förrättstallrikar, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 6 ovala uppläggningsfat, 2 djupa serveringsskålar, såsskål
Lättare bruksslitage
620328
2019-03-08