Matservis Arzberg

Matservis Arzberg
Matservis Arzberg
Matservis Arzberg
Matservis Arzberg
Matservis Arzberg
Matservis Arzberg
Matservis Arzberg
Matservis Arzberg
Matservis Arzberg
Matservis Arzberg
Matservis Arzberg
Matservis Arzberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, 57 dlr, Arzberg, Bavaria, vitt porslin med förgylld kantbård, bestående av: 12 förrättstallrikar, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 6 ovala uppläggningsfat, 2 djupa serveringsskålar, såsskål

Lättare bruksslitage

620328

2019-03-08