Björn Wessman oljemålning
Klubbat för:
76 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Midnatt I-II", diptyk, signerad Björn Wessman a tergo, 1988, olja på duk, ca 190x153,5 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
620333
2019-03-10