Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning

Klubbat för:

76 000 SEK

60 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Midnatt I-II", diptyk, signerad Björn Wessman a tergo, 1988, olja på duk, ca 190x153,5 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

620333

2019-03-10