Soffbord med slaktarblock skiva

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, samtida, med kvadratisk, slaktarblock skiva i furu, på hjul, höjd ca 50, 114x114 cm

Bruksslitage, repor, märken

620347

2019-03-07