Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOL, 1800-talets slut, nyrenässans, möjligtvis Italien, betsat lovträ med skuren dekor av lejoner samt keruber, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, skador, spår av trämask, märken, repor
620350
2019-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här