Stol nyrenässans

Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, 1800-talets slut, nyrenässans, möjligtvis Italien, betsat lovträ med skuren dekor av lejoner samt keruber, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, skador, spår av trämask, märken, repor

620350

2019-03-07