Golvfigurin leopard

Golvfigurin leopard
Golvfigurin leopard
Golvfigurin leopard
Golvfigurin leopard
Golvfigurin leopard
Golvfigurin leopard
Golvfigurin leopard
Golvfigurin leopard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVFIGURIN, i form av en leopard, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, delvis glaserat och bemålat lergods, höjd ca 64 cm

Några nagg

620351

2019-03-07