Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BOKSTÖD, i form av ankor- och hästhuvuden, gjutna i mässing, höjd 15 och 17 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, märken, repor
620362
2019-03-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner