Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
LG LUNDBERG (född 1938): "Kaihomiel" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 63/100, litografi, bladstorlek 42x32, Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer
Oramad
620373
2019-03-06