Per Svensson

Per Svensson
Per Svensson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER SVENSSON (född 1935): Komposition, signerad, 28/100, etsning, ca 98x120 cm

Fuktskada

620377

2019-03-08