Arvid Ahlberg

Arvid Ahlberg
Arvid Ahlberg
Arvid Ahlberg
Arvid Ahlberg
Arvid Ahlberg
Arvid Ahlberg

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARVID AHLBERG (1851-1932): Kustmotiv med båtar, signerad, olja på duk, ca 73x118 cm

620378

2019-03-08