Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
ALVAR AALTO, bord, Artek 1990-tal,
L-ben i lackad björk, vit laminatskiva, längd 120 cm, bredd 75 cm, höjd 71,5 cm.
Sedvanligt slitage, stöt märcken.
620380
2019-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här