Alfred Wetterström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Landskap med björkar, signerad och daterad Alf Wettersrom 09, olja på duk, ca 99x65 cm

Hål dukskada

620381

2019-03-06