Carl Malmsten soffa och två fåtöljer
2019-03-07
620388
| Klubbat belopp | 660 EUR |
| Utropspris | 500 EUR |
CARL MALMSTEN, soffa och två fåtöljer, "Hemmakväll", 1900-talets andra hälft, ben av bok. Klädd med blågrön textil, höjd ca 87, soffans längd 206 cm, fåtöljernas bredd 77 cm
Åldersrelaterat slitage, fläckar