Oidentifierad konstnär
2019-03-09
620395
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIEREAD KONSTNÄR (1900-tal): Stridsskepp, signerad och daterad -45, 73x92 cm