Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIEREAD KONSTNÄR (1900-tal): Stridsskepp, signerad och daterad -45, 73x92 cm

620395

2019-03-09