Armaturer EWÅ

Armaturer EWÅ
Armaturer EWÅ
Armaturer EWÅ
Armaturer EWÅ
Armaturer EWÅ
Armaturer EWÅ
Armaturer EWÅ
Armaturer EWÅ
Armaturer EWÅ
Armaturer EWÅ

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPOR / BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, "B409", EWÅ, Värnamo, böjbar arm, lackerad fot och skärm, snarlika skärmar, höjd ca 41 cm

Slitage

620409

2019-03-05