Marc Chagall etsning

Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): ur Les Âmes mortes (Dead Souls), Le père mitiai et le père miniai ("Farbror Mitjaj och farbror Minjaj"), signerad i plåten, 368 exemplar, tryckare Louis Fort, Paris, publ. Tériade, Paris, etsning, bildmått ca 28x21,5 cm

620411

2019-03-05