Skåp
2019-03-05
620427
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets mitt, mahognyfaner, med två lådor, invändigt med hyllplan och lådor, draghantag i mässing, höjd ca 142, 111x46 cm, nyckel finns
Skiva med repa