Sybord 1800-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SYBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad med valnötsrot, fällbar skiva, höjd 74, 50x37 cm, nyckel saknas
Kuntoraportti
Smärre fanérskador, nyckel saknas
620437
Päivämäärä:
2019-03-09