Sybord 1800-tal

Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SYBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad med valnötsrot, fällbar skiva, höjd 74, 50x37 cm, nyckel saknas

Kuntoraportti

Smärre fanérskador, nyckel saknas

620437

Päivämäärä:

2019-03-09