Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, biedermeier, 1800-tal, fanérad i lövträ med intarsidadekor, höjd 76, 89x42 cm
Slitage, smärre skador
620444
2019-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här