Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
DRÄKTSMYCKE, silver, delvis förgylld, Norge, dekor av filigran och granulater, diameter ca 75 mm, vikt ca 40 g
Smärre skador
620446
2019-03-12