Dräktsmycke silver

Dräktsmycke silver
Dräktsmycke silver
Dräktsmycke silver
Dräktsmycke silver
Dräktsmycke silver
Dräktsmycke silver

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

DRÄKTSMYCKE, silver, delvis förgylld, Norge, dekor av filigran och granulater, diameter ca 75 mm, vikt ca 40 g

Smärre skador

620446

2019-03-12