Bokskåp Karl Johan
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BOKSKÅP, Karl Johan, fanerat med mahogny, rak form, förgyllda kannelyrer, hörnfleuronger av mässing, övre skåpet med fyra flyttbara hyllplan, nedre delen med två fasta hyllor, nycklelskyltar av pressad mässing, två nycklar medföljer, höjd 239, 110 x 46 cm
För konditionsrapport kontakta bertil.carlsson@auktionsverket.se
Kannelyrer och hörnfleuronger sannolikt senare, ett glas med hörnspricka
620460
2019-03-10